Certifikát

Udělena standardní pečeť eKomi!

Udělena standardní pečeť eKomi!

melodyshop.cz
melodyshop.cz
Jsme zkušený prodejce, který nabízí hudební nástroje, ozvučovací a světelnou techniku, techniku pro dj-e a rozsáhlé množství příslušenství. Díky více než 15-letým zkušenostem v oblasti hudby vám nabízíme to nejlepší zboží v poměru cena/kvalita. Hudební nástroje, které vám přináší e-shop melodyshop.cz si určitě zamilujete. V bohaté nabídce naleznete kytary, basy, klávesy, dechy, smyčce a bicí hudební nástroje vysoké kvality.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
plusy: ZBOŽÍ BYLO DODÁNO V KRÁTKÉM TERMÍNU; CENOVĚ VELICE VÝHODNÉ. SPOKOJENOST.minusy: žádne
test
plusy: Výborný výběr, rychlé a vstřícné jednáníminusy: žádne
Zboží dorazilo rychle, moje dotazy byli zodpovězeny ještě před odesláním. Určitě rád nakoupím znovu.
super obchod, více takových...
Nabízejí zboží, které nemají skladem. Posílám jejich odpověď: Dobry den , Dakujeme za objednavku.
Bohuzial Vami objednany tovar nie je dostupny na nasom sklade a ani u dodavatela nie je aktualne skladom .
Prebezna cakacia lehota sa aktualne pohybuje cca 4 mesiace
S pozdravem
Jakub Dostálek
objednávky a podpora prodeje
Jsem velmi spokojená za rychlost,informace i doručení ❤️
Zboží bylo na eshopu avizováno jako "SKLADEM 1 KS", ve skutečnosti skladem nebylo. Objednávku jsem naštěstí neplatil předem, a proto jsem zboží stornoval.
Vše bez problémů, požadovaná změna v objednávce ihned eshopem zohledněna, doručení do dvou dnů od objednávky.
Perfektní komunikace, piano i dárek k němu byly výborně zabaleny.

eKomi pečetě