Certifikát

Udělena Stříbrná pečeť eKomi!

Udělena Stříbrná pečeť eKomi!

kingrayshop.cz
kingrayshop.cz
Jsme obchodní společnost Kingray s.r.o. založená v roce 2010. Od počátku se věnujeme prodeji přístrojů a pomůcek pro zdraví. Později jsme do našeho portfolia zařadili luxusní kosmetiku proti vráskám. Každý rok se snažíme testovat nové produkty, které jsou užitečné pro zdraví. Nejvíce se orientujeme na fototerapii, tedy terapii světlem, která zahrnuje biolampy a laserové ozařování krve. Fototerapie je velmi zajímavá vědní disciplína, která využívá různé vlastnosti světla na různé aplikace. Fototerapie je s námi již staletí a pomáhá nejen při odstraňování bolesti, ale také zlepšuje vlastnosti krve. Nemáme v portfoliu mnoho výživových doplňků, protože se orientujeme pouze na specifické doplňky, které mají podložené účinky na základě studií. Vyzkoušeli jsme mnoha dodavatelů na Kordyceps, reishi, artemisininu, kurkumin, ale nakonec vyhráli ty, které máme v portfoliu. Nejsme nejlevnější, ale ručíme za účinky produktů, za jejich čistotu a nejvyšší kvalitu.

Ménì

• Hodnocení
    (nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Super produkty, rychlé doručení do zásilkovny u některých produktů zdarma. Doporučuji obchod.
Eva L.
Sice byla dodací lhůta až 20 dní nicméně nečekala jsem ani tyden
Everything good, fast checkout
Eva S.
Objednávkový proces mi vyhovuje
Andrea H.
Přístroj nelze zapojit do jednofázové zásuvky s napětím 230 V. Tento typ se označuje jako E, ale též je známý pod označením „francouzská zásuvka“. Typicky se používá ve Francii, Belgii, ČR, ale také na Slovensku nebo v Polsku. Proč není součástí přístroje tato standartní zásuvka?
Líbí se mi kvalita zboží a rychlost dodání
Možnost platby přes QR kód
Milada S.
Jsem velice spokojená
Mega rychlost, skvěle produkty👍
Nejrychlejší dodání, TOP produkty za super ceny.

eKomi pečetě