Certifikát

Udělena standardní pečeť eKomi!

Udělena standardní pečeť eKomi!

hemnia.com/cz
hemnia.com/cz
„Na začátku jsem chtěla pomoci těm, na kterých mi záleží nejvíc. Potom jsem si nechtěla nechat dobré zkušenosti jen pro sebe. A tak vznikla Hemnia." Markéta Novák Matějková, zakladatelka značky Hemnia Myslím, že jako většina dnešních dospělých jsem prošla obdobím, kdy bylo nejdůležitější zvládnout toho hodně. Místo radosti mi to nepozorovaně vnášelo do života více stresu. A stres se odráží v těle, v kvalitě spánku, v tom, jak často jsme nemocní. Poznala jsem to sama na sobě a později i na své vlastní rodině. Hemnia. Laskavá péče. Značka Hemnia vznikla z potřeby objevovat a nabízet zajímavé alternativy péče o tělo i vnitřní naladění. Takové, které vycházejí z přírodního základu a jejich povaha je mírná, jemná. Snažíme se pracovat s porozuměním pro život, který si někdy víc bere než dává. Usilujeme o to, aby produktové portfolio Hemnia, které pro vás stále rozšiřujeme, bylo laskavou odpovědí na vaše potřeby, aby naše produkty přirozeně prospívaly vaší vnitřní harmonii i přirozené kráse v každém věku. Ať jde o pleť, tělo nebo duševní vyrovnanost, vždy je možné přispět drobnou pomocí. Hemnia je tu proto, aby vám každá minuta, kterou pro sebe najdete, kapku po kapce či krůček po krůčku pomáhala.

Ménì

(nejvyšší)
  • Hodnocení
    (nejnižší)
Zatím nevím. Jsem nový zákazník
Líbí se mi, že dáváte k nákupům dárky.
skvělý servis, rychlé dodání, nádherné a funkční výrobky, doporučuji
Ja som spokojný zo všetkým🙂.Bohatý výber aj dodanie rýchle.Určite ešte budem nakupovať.
Jsem spokojen. Do budoucna bych uvítal CBD regenerační sérum na pleť. Konkurence Zelená země tento produkt nabízí. 😌
Vybrala jsem si tento produkt díky složení výrobku.
Jakmile vyzkouším a výsledek se časem dostaví, zcela určitě dooručím.
Viegli pasūtīt, ātra piegāde, lielisks komandas darbs.
doporučuji, kvalitní produkt
*****